Skip to Content

Hakkımızda

Hakkımızda
ÇAĞ-SER Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1982 yılından itibaren öncelikle elektrik alanında daha sonrasında da inşaat alanı da dahil olmak üzere proje ve taahhüt hizmetleri vermektedir. Kurucusu Mikail GÜÇLÜ 35 yıllık deneyimini, iş ahlakı ve disiplini ile birleştirerek ÇAĞ-SER'in elektrik taahhüt alanında saygın bir konuma ulaşmasını sağlamıştır. ÇAĞ-SER'in bu deneyimine ilave olarak uluslararası projelerde yer almış olan teknik elemanları kadrosuna katması ile uluslararası alanda da aynı başarıyı yakalamayı kendine hedef göstermiştir.
ÇAĞ-SER Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin yöneticileri endüstriyel tesisler, petrol rafinerileri, otel, iş ve alışveriş merkezi, lüks müstakil konut ve gökdelen inşaatı projelerinde Türkiye, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri gibi ülkelerde çalışmış olup geniş bir vizyona sahiptirler. Bu nedenle; elektrik-mekanik işleri, kaba-ince inşaat işleri ve lojistik yönetimi konularında ÇAĞ-SER önemli mesafeler kaydetmiştir.

Kurumsal Strateji
Elde etmiş olduğu deneyimlerle birlikte öğrenme sürecini sürekli kılarak, bilgiyi yönetebilen, çağın gerekliliklerine uygun dinamik donanımı kendisine sağlamış çevik bir organizasyon ile elektrik sektöründe bugüne kadar elde etmiş olduğu konumu daha da geliştirmek ve güvenilir bir şirket olma özelliğini devam ettirmek ÇAĞ-SER kurumsal stratejisidir.

Vizyon ve Değerler
ÇAĞ-SER kendine çok önemli ana değerler belirlemiş olmakla beraber, bu değerlere Dünya'nın her yerindeki işlerinde kayıtsız şartsız uyacağını taahhüt etmektedir.
Bu benimsediğimiz değerler; işlerimizi en huzurlu biçimde devam ettirmemizi, çözüm ortaklarımız veya çalışan kadrolarımızla birlikte önemli başarılara imza atmamızı sağlayacaktır. İşlerimizi gerçekleştirirken benimsediğimiz bu değerler, işverenlerimizin beklentilerini de kalite, zaman ve maliyet başta olmak üzere en iyi şekilde karşılayacaktır.
Saygı: Bütün insanlara, onların fikirlerine, kültürlerine, bilgilerine, sağlık ve güvenliklerine saygı göstermeyi kendimize görev edinmiş bulunmaktayız.
Dürüstlük: ÇAĞ-SER için vazgeçilmezdir. Dürüstlük, bir şirket için önemli olduğundan çok bir insan için daha önemli bir değerdir. Ve ÇAĞ-SER olarak işverenlerimizle, tedarikçi ve taşeronlarımızla aramızda olan hiçbir ilişkimizde bu ilkemizden taviz vermeyeceğimizi kendimize ödev bilmekteyiz.

Yenilik: Her zaman daha iyi bir çözüm bulmayı, belli kalıpların dışına çıkıp gerektiğinde değişiklikler yapabilmek en önemli vazifelerimizden biridir.

Birlik ve Beraberlik: Bilgi ve tecrübeyi paylaşarak işlerimize yön vermek, takım ruhunu ve yardımlaşmayı çalışmalarımıza yansıtmak ÇAĞ-SER personelinin ve şirket olarak duruşumuzun vazgeçilmezidir.

Mükemmellik: Bütün iş süresince, ÇAĞ-SER tüm kalite yönetimi gereksinimlerine uymayı, sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde, uygulama planına, prosedürlere, şartnamelere ve işin tasarım ana hatlarına en iyi ve güncel uygulamaları dahil etmeyi görev edinmiştir.